Dėkojame, kad domitės ILIFE dulkių siurbliais robotais. Prekes galite pirkti tiesiai iš internetinės parduotuvės, užsisakant telefonu Nr.8-606-58891 arba užsisakant elektroniniu paštu [email protected].

  • Prekių pirkimas iš internetinės parduotuvės:
  1. Kataloge "PARDUOTUVĖ" išsirinkite norimą prekę, įdėkite į krepšelį ir atlikite tolimesnius įprastinius veiksmus;
  2.  Svarbu: jei pasirinkote pristatymą į LP Express paštomatą ar Lietuvos pašto skyrių, būtinai užsakymo komentare nurodykite, į kurį paštomatą (miestas, vieta) ar Lietuvos pašto skyrių pristatyti prekę. LP Express paštomatų adresų ir vietų sąrašas čia, Lietuvos pašto skyrių ir adresų sąrašas čia;
  3. Jei visus veiksmus atlikote sėkmingai, atsidaro langas "Ačiū! Jūsų užsakymas gautas".
  4. Pasirinkus mokėjimo būdą "Elektroninė bankininkystė arba pirkimas išsimokėtinai" Jūs būsite nukreipti į Paysera įmokų surinkimo platformą, kurioje sekdami tolimesnes instrukcijas galėsite saugiai ir greitai atlikti apmokėjimą per elektroninę bankininkystę arba įsigyti prekes išsimokėtinai naudojantis lizingo paslaugomis, kurias siūlo General Financing ir MokiLizingas. Užsakymo ir apmokėjimo patvirtinimai kelių minučių bėgyje bus nusiųsti į Jūsų elektroninį paštą. Prekes išsiųsime tą pačią arba sekančią darbo dieną. Apie tai informuosime elektroniniu paštu ir/arba telefonu.
  5. Pasirinkus mokėjimo būdą "Grynais pristatymo metu" (COD) užsakymo patvirtinimas kelių minučių bėgyje bus nusiųstas į Jūsų elektroninį paštą. Atkreipiame dėmesį, kad pasirinkus šį mokėjimo būdą, pristatymo kaina 4,8 EUR. Siekiant išvengti nesusipratimų, su pirkėju papildomai susisieksime telefonu prieš pradedant vykdyti užsakymą. Pristačius prekes kurjeriu į namus atsiskaityti galima tik grynais. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, Į LP Express, DPD paštomatus ar Lietuvos pašto skyrių pristatymas negalimas. 
  6. Pasirinkus mokėjimo būdą "Banko pavedimas" užsakymo patvirtinimas ir suformuotas užsakymas su apmokėjimui reikalinga informacija kelių minučių bėgyje bus nusiųstas į Jūsų elektroninį paštą. Internetinė parduotuvė automatiškai sugeneruoja užsakymą su informacija apmokėjimui, ne sąskaitą-faktūrą. Jei pavedimą atliksite ne iš Swedbank, pinigų įskaitymas gali užtrukti iki 2 darbo dienų. Gavę apmokėjimą (t.y. kai pinigai bus įskaityti į pardavėjo sąskaitą)  prekes išsiųsime tą pačią arba sekančią darbo dieną. Apie tai informuosime elektroniniu paštu ir/arba telefonu. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, atsiskaityti galima banko pavedimu į pardavėjo sąskaitą:

Gavėjas: Haroldas Budrys

Banko sąskaita: LT667300010154965195

Bankas: Swedbank

Individualios veiklos pažymos Nr.: 771313

Mokėjimo paskirtis: nurodykite užsakymo numerį arba prekės pavadinimą

Suma: įrašykite užsakymo sumą

         

  • Prekių pirkimas užsisakant telefonu: išsirinkite norimas prekes ir skambinkite telefonu Nr. 8-606-58891.
  • Prekių pirkimas užsisakant elektroniniu paštu: pasirinktų prekių nuorodas atsiųskite į elektroninį paštą [email protected], nurodykite savo kontaktinius duomenis, pageidaujamą pristatymo būdą ir t.t. Su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Iškilus klausimams ar neaiškumams drąsiai skambinkite telefonu Nr. 8-606-58891 arba rašykite į elektroninį paštą [email protected].

Krepšelis

Krepšelis tuščias.