ILIFE dulkių siurbliams robotams suteikiame 24 mėnesių metų veikimo ir pilno funkcionavimo garantiją nuo įsigijimo datos

Jei gaminys sugedo nepraėjus garantiniam laikui nuo įsigijimo datos ir jis atitinka visas garantinio aptarnavimo sąlygas, tai:

 1. gaminys bus suremontuotas nemokamai, arba;
 2. gaminys bus pakeistas į pilnai restauruotą ar naują tokio pat modelio produktą, arba;
 3. gaminys bus pakeistas į pilnai restauruotą ar naują sekančios kartos (atnaujintą) tokios pat serijos ir klasės produktą (jei sugedusio modelio gamyba bus pasibaigusi).

Garantinio aptarnavimo priemonės pateiktos prioritetine tvarka, t.y. tik išaiškėjus, kad sugedusio gaminio suremontuoti neįmanoma, jis keičiamas kitu pilnai restauruotu arba nauju.

Gaminys (jei nebuvo sutarta kitaip) garantiniam aptarnavimui turi būti grąžintas nepažeistas, neardytas, originalioje pakuotėje, pilnos komplektacijos ir su visais priedais. Gaminys garantiniam aptarnavimui turi būti grąžintas kartu su užpildyta garantinio aptarnavimo kortele.

Garantinio remonto metu pakeistoms dalims suteikiama 90 dienų garantija nuo remonto baigimo datos, jei viso prietaiso garantinis terminas būtų likęs trumpesnis.

Pripažinus gedimą garantiniu, jei remonto trukmė ilgesnė nei 30 dienų, pirkėjui pasirinktinai laikinai duodamas pakaitinis ILIFE siurblys-robotas arba pratęsiamas garantinis terminas laikotarpiu, kol prietaisas buvo remontuojamas ilgiau nei 30 dienų. Atskirais atvejais remonto trukmė gali užtrukti iki 90 dienų (jei reikiamų dalių negalima greitai gauti dėl ne nuo pardavėjo priklausančių priežasčių arba, išskirtiniais atvejais, jei prietaisas detalesnei diagnostikai siunčiamas gamintojui į Kiniją).

Garantiniam aptarnavimui sugedusį prietaisą pirkėjas savo lėšomis turi pristatyti pardavėjui į Kauną, suremontuoto arba pakeisto kitu prietaiso pristatymo pirkėjui išlaidas apmoka pardavėjas.

Dėl gaminio garantinio aptarnavimo, remonto, priežiūros, eksploatavimo, veikimo sutrikimų, taip pat visais kitais kylančiais klausimais kreipkitės:

Daug naudingos informacijos, susijusios su priežiūra ir eksploatacija pateikiama oficialioje svetainėje  http://www.iliferobot.com skiltyje support.

 

Garantinio aptarnavimo išimtys ir apribojimai

Garantinis aptarnavimas nėra taikomas ir nesuteikiamas:

 • jei gaminys sugadintas dėl aplaidumo, netinkamo naudojimo ar laikymo, jei buvo numestas, suspaustas (ar pan.), aplietas, pažeistas ugnies ar kitų reiškinių;
 • jei prietaisas (arba baterijos) sugadintas dėl trumpo jungimo, įtampos šuolio 220 V elektros tiekimo sistemoje, netvarkingos elektros instaliacijos, pakrovimo stotelės, pakrovėjo, baterijų naudojimo ne pagal paskirtį;
 • jei prietaisas buvo naudojamas ne pagal paskirtį ar nesilaikant naudotojo vadovo ir instrukcijų nurodymų;
 • jei prietaisas buvo tyčia sugadintas, sulaužytas ar kitaip pažeistas;
 • jei prietaisas savavališkai buvo kaip nors modifikuotas ar prie prietaiso buvo primontuoti kiti, gamintojo nenumatyti įrenginiai ar aksesuarai;
 • jei buvo naudojamos netinkamos, gamintojo nenumatytos greito susidėvėjimo dalys ir eksploatacinės medžiagos (filtrai, šepetėliai ir pan.);
 • jei, nesuderinus su pardavėju, gaminys buvo savivališkai ardytas, nuimtos, pažeistos plombos ir pan.;
 • jei sugadintas, pašalintas, ištrintas, pakeistas, padarytas neįskaitomu prietaiso serijos numeris;
 • visoms greito susidėvėjimo dalims (filtrams, šepetėliams, AAA elementams ir pan.);
 • !!! garantinis aptarnavimas nėra taikomas ir nesuteikiamas gedimams ir pažeidimams, jei siurblys robotas nukrito (nuvažiavo) nuo laiptų ar kitų paviršių !!! Vietose, kuriose yra nukritimo (nuvažiavimo) rizika, būtinai rekomenduojame pastatyti atitvarus ar barjerus. Visi ILIFE siurbliai robotai turi nuo kritimo apsaugančius jutiklius, tačiau praktikoje pasitaiko nemažai veiksnių, dėl kurių negarantuojama 100% apsauga (jutikliai nesuveikia, jei jie apsineša purvu, storu dulkių sluoksniu, arba jei žemesnė laipto pakopa labai blizgi ir pan.).

 


0
© 2020 Siurbliai-ilife. Visos teisės saugomos. Kopijuoti, retransliuoti ir publikuoti svetainėje esančią medžiagą ar jos dalis be raštiško savininko sutikimo griežtai draudžiama. 

 .